CUDOWNYCH RODZICÓW MAM…

26 maja dla każdego z nas  jest dniem wyjątkowym.  Obchodzimy wówczas święto naszych kochanych Mam. Z wielką radością okazujemy im swoją miłość i wdzięczność za ich obecność w naszym życiu. Niecały miesiąc później - 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Jest to idealny moment na okazanie im swojego serca i podziękowanie  za dobro, które od niego otrzymujemy. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem. Dzisiejszy dzień - to Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Rodziców!

W tym szczególnym dniu dzieci zrobiły przepiękne prezenty swoim rodzicom. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców. To wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci -  pełen wzruszeń, radości
i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

To właśnie Mamie oraz Tacie

należą się największe podziękowania

za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy piękny dzień.

Słoneczka