I MIEJSCE Leśnej Krainy w MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"A w ogrodzie jeżyk..." - to tytuł MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki. MARIANNA ROZNER, CELINA CZĘŚCIK I TOMASZ WILK  pod kierunkiem swoich wychowawców: Grażyny Rydzewskiej, Katarzyny Nawackiej i Katarzyny Kruszewskiej wykonały piękne prace plastyczne, które spotkały się z ogromnym uznaniem konkursowego jury. Jest nam niezmiernie miło, iż spośród 30 nadesłanych prac, jeż w wykonaniu Marianki został nagrodzony najwyżej zajmując tym samym I MIEJSCE. Serdecznie gratulujemy również Celince i Tomkowi, którzy za swoje piękne prace także otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów, ciesząc się z ich ogromnego sukcesu.